AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS KAUNE

Norite parduoti savo automobilį?

arba užpildykite užklausimo formą, esančią žemiau


Automobilių supirkimas Kaune. Kodėl mes? Labai paprastai: mes nesiūlome iškart dydžiausios kainos, kol nepamatome pačio automobilio. Paskambinkite mums arba užpildykite užklausą ir mes Jums perskambinsime per 5 min. ir sutarime dėl tikslios kainos.

Daugiau informacijos, kodėl automobilius parduoda pirkėjai. Labai paprastai ir aiškiai – senas auto, sugedęs auto, nevažiuojantis ar sugedęs pvz.: vandens siurblys ir pan.

Daugiau apie vandens siurblį

Skystj aušinimo sistemoje priverstinai varinėja išcentrinis vandens siurblys, sumontuotas priekinėje cilindry bloko dalyje. Siurblj sudaro korpusas, velenas su sparnuote ir užsiveržian­tis riebokšlis. Sukantis sparnuotei, atsiranda išcentrinė jėga. Jos veikiamas skystis iš radiatoriaus apatinio bakelio patenka

siurblio korpuso centrinę, dalj ir nubloškiamas prie sienelių. Pro skylę siurblio korpuso sienelėje aušinimo skystis teka j cilindry bloko mišinimo ertmę. Siurblio korpuso ir bloko sandūra sandarinama.

Automobilių 3HJI-130 ir FA3-53-12 viršutiniame bakelyje yra kamščiu užsukamas kakliukas ir garo išleidimo vamzdelis. Automobi­liuose 314.T1-130 ir FA3-53-12 viršutiniame bakelyje imontuotas va riklio perkaitimo rodiklio daviklis. Automobilyje KaMA3 šis daviklis jmontuotas kairiosios cilindrų eilės vandens vamzdyje. Viršutinis bakelis gumota žarna sujungtas su variklio aušinimo ertme. Apati­niame bakelyje yra skysčio išleidimo čiaupelis ir su vandens siurbliu sujungtas atvamzdis.

Nagrinėjamųjų variklių aušinimo sistema uždaroji: jos radiatorius tiesiogiai nesusisiekia su atmosfera. Tokia !sistema turi kai kurių pranašumų: aukštesnė aušinimo skysčio virimo temperatūra, tinka­mesnis temperatūrinis režimas. Sios sistemos radiatoriaus kamštis sandariai užsukamas ant kakliuko. Kamštyje Įtaisyti du vožtuvai — garo ir oro.

Keletas žodžių apie radiatorių

Radiatoriaus kamštyje įtaisytas oro vožtuvas.  Susidarius 0,001-0,013 MPa prare­tinimui, šis vožtuvas at sidaro, ir pro į jį sistemą patenka oro. Automobilio radiatorius be įpylimo kakliuko. Jo aušinimo sis­tema skysčio pripildoma. pro plėtimosi bakelj, itai­sytą variklio dešinėje pu­sėje. Kaip žinome, skystis šildomas plečiasi. Plėti­mosi bakelis reikalingas jo padidėjusiam tūriui kompensuoti. Bakelyje yra du kakliukai ir čiaupelis skysčio lygiui kontroliuoti. Ant vieno kakliuko užsuk­tas kamštis su oro ir garo vožtuvuvas.

Kai slėgis sistemoje padidėja daugiau, negu nurodyta, vožtuvas automatiškai atsidaro. Varikliui auštant, sistemoje isusidaro praretinimas, todėl gali būti sugniuždyti radiatoriaus vamzdeliai. Kad taip neatsitiktų, dariai užsukamas sriėginiu kamščiu. Įvairiausiems smūgiams ir stuk­telėjimams sušvelninti, kai važiuojama nelygiu keliu, po radiatoriaus tvirtinimo varžtais padedamos spyruoklės ir guminės atramėlės.

Važiuojant automobiliui, pro radiatorių einantis oro srautas re­,guliuojamas žaliuzėmis. Jas sudaro šarnyriškai sujungtos plokštelės. Zaliuzės dengia radiatoriaus priekį. Jos atidaromos ir uždaromos rankenėle iš kabinos. lštraukiant rankenėlę, žaliuzės plokštelės pasisuka aplink šarnyrus ir užstoja kelią orui tekėti pro radiatorių. Kabina šildoma prie aušinimo sistemos prijungtu šildytuvo ra­diatoriumi. Kaip veikia šildytuvas, aprašyta skyriuje „Kėbulas“.

Mes norime pasidalinti informacija su kitais mūsų draugais iš Kauno. Tai vieni iš daugiausiai superkančių automobilius Kaune, ir jo rajonuose. Automobilių supirkimas Kaune – tai puikus darbas, kai neturi pastovių pajamų.

Facebook
Google+
Google+
http://superkuauto.lt/automobiliu-supirkimas-kaune/">
Twitter
Pinterest